[textarea content='PGRpdiBjbGFzcz0iaGVhZGVyLWNvbnRlbnQtd3JhcCI+IDx1bCBjbGFzcz0idG9wYmFyLWNvbnRhY3QiPjxsaT48YSBocmVmPSJodHRwczovL2luc3RhZ3JhbS5jb20vbmFmaXNvdXRzb3VyY2U/aWdzaGlkPU16UmxPREJpTldGbFpBPT0iPjxzcGFuIGNsYXNzPSJmYWIgZmEtaW5zdGFncmFtIj48L3NwYW4+PC9hPjwvbGk+PC91bD4gPC9kaXY+' id='113664' /]
تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی با 50 درصد مقیاس

تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی با 50 درصد مقیاس

چندی پیش در نشست انجمن واردکنندگان فرآورده‌های آرایشی، بهداشتی و عطر ایران به تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی با 50 درصد مقیاس، دلایل از دست رفتن بازارهای صادراتی و مزیت‌ها و موانع تولید بدون کارخانه (تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی/تولید پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی) پرداخته شد.
به گزارش ایسنا، آقای احمدزاده، نایب رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران، در نشست خبری با موضوع حمایت از تولید قراردادی تحت برند بدون کارخانه (تولید درظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی/تولید پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی) اظهار کرد: در سال‌های اخیر، به ‌ویژه بعد از ممنوعیت واردات تولید بدون کارخانه آرایشی و بهداشتی یا همان تولید قراردادی آرایشی و بهداشتی در کشور پیشرفت داشته اما هنوز از دنیا عقب است و چالش‌های زیادی دارد.
همچنین او افزود در تولید قراردادی آرایشی و بهداشتی یا همان تولید د ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی، کارخانه‌های معتبر در مقیاس‌های مختلف، خط تولید خود را در اختیار بقیه فعالان اقتصادی قرار می‌دهد تا از ظرفیت‌های خالی تولید استفاده شود. در این رابطه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی قول تسهیلات ارزان قیمت را برای حمایت از تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی یا همان تولید پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی را داده و همچنین وعده داده شده که ثبت علائم تجاری برای تولید بدون کارخانه کوتاه باشد و ظرف یک ماه انجام شود. تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی را با لابراتوار آرایشی و بهداشتی نفیس تجربه کنید.
در ادامه آقای بحیرائی، رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران با بیان اینکه با توجه به مشکلات تامین مالی شرکت‌های داروسازی و به تبع آن مشکلاتی که برای داروخانه‌ها ایجاد می‌شود، گفت که صنعت آرایشی و بهداشتی توانسته چراغ داروخانه‌ها را روشن نگه دارد. شرکت زیبا رویان نفیس پیشرو در ارائه خدمات تولید پرایوت لیبل تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی(تولید قراردادی آرایشی و بهداشتی) در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان، برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.
آقای دکتر بقایی، تولیدکننده و پژوهشگر حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی نیز با اشاره به اینکه بحث تولید در ظرفیت خالی یا همان تولید پرایوت لیبل از دهه ۵۰ میلادی در دنیا شکل گرفت، در دهه ۷۰ بیشتر به آن پرداخته شد و در دهه ۸۰ به عنوان استراتژی اصلی توسعه صنعتی قرار گرفت، گفت: در حال حاضر خیلی از شرکت‌های اروپایی در ویتنام، اندونزی و غیره تولیدات خود را انجام می‌دهند. قبل از تحریم نیم نگاهی هم به ایران داشتند، اما با توجه به مشکلات ناشی از تحریم اهداف محقق نشد. به عبارت دقیق‌تر شرکت‌های بزرگ بر چیزی که تخصص دارند تمرکز می‌کنند. شما نیز برای برندسازی و تکمیل سبد محصولات خود می‌توانید در فضای تولید نامحدود در ظرفیت خالی تولید لابراتوار آرایشی و بهداشتی نفیس در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان ، با عقد قرارداد پرایوت لیبل محصولات آرایشی و بهداشتی به راحتی در این صنعت سرمایه گزاری کنید.
همچنین وی با بیان اینکه اگر بحث تحریم کم شود، می‌توانیم وارد حوزه‌های بین المللی شویم، گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد ظرفیت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خالی است و این رقم در بحث محصولات شوینده به مراتب ظرفیت بیشتر است. با این حال به دلیل موانع صادراتی در حال از دست دادن بازارهای منطقه مثل کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای مرز شرقی کشور هستیم. همچنین آقای دکتر بقائی فرمود، در حوزه صادرات باید رفتار شناسی درست از بازار مصرف و مسئولان کشور مقصد وجود داشته باشد. برای مثال زمانی در عراق با مسئولانی مواجه شدیم که بیشتر مرتبط با آمریکا بودند و به دلایل سیاسی مانع واردات از ایران می‌شدند. بعد هم عراق به بازار دنیا متصل شد و کشورهای رقیب مثل ترکیه که خیلی از محدودیت‌های ایران را ندارند، بازار ایران را گرفتند. به گفته دکتر بقائی در حال حاضر برخی شرکت‌های دارویی هم بخاطر مشکلاتی که با آن مواجه هستند، وارد حوزه آرایشی شدند، چراکه سیاست گذاری نادرست بوده است. شرکت زیبا رویان نفیس ارائه دهنده خدمات تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی(پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی/تولید قراردادی محصولات آرایشی و بهداشیی) در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان می‌باشد.
در ادامه آقای دانایی، یکی دیگر از تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی، اظهار کرد: حدود پنج سال پیش واردات محصولات آرایشی و بهداشتی به کشور ممنوع شد و خیلی از اعضای انجمن واردکنندگان ریزش کردند. همچنین با بسته شدن واردات، کالاهای قاچاق و تقلبی وارد بازار شد، چراکه بازار به این محصولات نیاز داشت. با توجه به اینکه این کالاها با سلامت مردم ارتباط دارد، کالاهای تقلبی عارضه‌هایی برای مصرف کنندگان به دنبال دارد. از طرف دیگر کالای قاچاق بدون مالیات وارد می‌شود و با ارزش افزوده ارز آن از کشور خارج می‌شود. تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی(پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی/تولید قراردادی آرایشی و بهداشتی) با مجوز و قانونی با قیمت رقابتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان با همکاری لابراتوار آرایشی و بهداشتی نفیس امکان پذیر می‌باشد. آقای دانایی با بیان اینکه انجمن بعد از ممنوعیت باید تعطیل می‌کرد، اما با هم‌فکری قرار شد که صاحبان برند به انجمن اضافه شوند، تصریح کرد: این تصمیم باعث شد از کسانی که واردکننده هستند و کارخانه ندارند، اما می‌خواهند در این صنعت بمانند حمایت شود. البته برخی واردکننده‌ها خودشان تولید داشتند و از بقیه هم حمایت کردند که وارد تولید شوند.
به گفته آقای دانایی برخی برندها در ۳۰ سال گذشته در کشور نمایندگی داشتند و کالای آن‌ها در ایران تحت لیسانس تولید می‌شد، اما با ممنوعیت واردت بالک (مواد اماده آرایشی با رنگبندی‌های مختلف آماده پر شدن در پوکه یا ظرف) از سال 1397، امکان فعالیت این شرکت‌ها در ایران منتفی شد. البته در حال حاضر بیشتر مواد اولیه این صنعت وارداتی است. اما بعد از ممنوعیت واردات بالک برخی هم به مواد اولیه بی کیفیت روی آوردند. آقای دانایی ادامه داد: در ماه‌های گذشته از سوی مسئولان تایید شده که واردات بالک باید باز شود، اما شاهد تاخیر در اجرای مصوبه هستیم. اگر این ممنوعیت برداشته شود، ممکن است خیلی از برندهای مطرح دنیا برای تولید در ایران اقدام کنند. تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی(پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی) را با همکاری لابراتوار آرایشی و بهداشتی نفیس تجربه کنید. همچنین آقای دانایی اضافه کرد به طور کلی دو نوع تولید با فرمولاسیون خود شرکت یا با فرمولاسیون شرکت خارجی انجام می‌شود. در حال حاضر واردات بالک انجام نمی‌شود، اما واردات مواد اولیه مجاز است. به طور کلی شرکت‌های خارجی صاحب بالک فرمولاسیون خودشان را در اختیار بقیه قرار نمی‌دهند. در مجموع مواد اولیه این صنعت تقریبا کامل وارداتی است و در داخل تولید نمی‌شود.
شرکت زیبا رویان نفیس پیشرو در ارائه خدمات تولید در ظرفیت خالی آرایشی و بهداشتی(پرایوت لیبل آرایشی و بهداشتی/تولید قراردادی آرایشی و بهداشتی) در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان، تجربه یک تولید بدون کارخانه را با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس تجربه کنید.
منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران
مطالب مرتبط :
تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی.
تولید در ظرفیت خالی عطر و ادکلن/پرایوت لیبل عطر و ادکلن.
تولید در ظرفیت خالی کرم پودر/پرایوت لیبل کرم پودر.
تولید در ظرفیت خالی ضدآفتاب/پرایوت لیبل ضدآفتاب

انتخابگر پوسته

دی ان ان